Jste zde poprvé?

K čemu jsou tyto stránky a jak je mohu využít?

Potřebujete posílat SMS svým zákazníkům? Potřebujete přijímat a zpracovávat SMS od svých zákazníků nebo od svých zaměstnanců v terénu? Chcete, aby Vám lidé mohli za Vaši službu zaplatit velmi jednoduše SMSkou? Potřebujete zajistit hlasování přes SMS nebo SMS soutěž? Chcete jednoduše vyřešit registrace lidí na Vaše kulturní a sportovní akce? Chcete, aby si mohli Vaši zákazníci snadno rezervovat nebo objednávat Vaše zboží? Chcete ovládat své systémy na dálku SMSkou? Potřebujete systém pro SMS vstupenky? Chcete cokoliv jiného, co vyžaduje SMS komunikaci? Pokud byla alespoň jedna odpověď ANO, pak jste zde správně.

Klíčové vlastnosti portálu sms-sluzba.cz

sms-sluzba.cz = naprosto komplexní soubor SMS řešení a služeb
sms-sluzba.cz poskytuje veškeré SMS služby, které můžete potřebovat. Za léta vývoje a řešení požadavků mnoha zákazníků jsme formou jednoduše konfigurovatelných služeb pokryli téměž všechny požadavky zákazníků. Budete jen velmi těžce vymýšlet zadání, které nebude možno realizovat použitím některé SMS služby na tomto portále.
sms-sluzba.cz = přímá a spolehlivá konektivita
Existují i jiné systémy pro rezesílání SMS. Pouze sms-sluzba.cz je však propojena přímo do všech SMS center mobilních operátorů v ČR. Odeslané SMS skutečně dorazí na cílové mobilní zařízení!

Kdo používá portál sms-sluzba.cz?


Bezplatná registrace

Po registraci získáte ihned 20 Kč jako bonus pro vyzkoušení všech funkcí.

Snadná konfigurace všech SMS služeb

Nastavení systému pro SMS soutěž, mobilní platbu za Vaše služby, odesílání kódů Vašim zákazníkům, atd... provedete do 5 minut.

Žádné paušalní ani aktivační poplatky

Za využívání služeb Premium SMS Action a Pay SMS neplatíte žádné aktivační poplatky ani měsíční paušály. Nemusíte ani garantovat žádné minimální počty Premium SMS.

Plná kontrola nad systémem

Každou provedenou akci, každou realizovanou transakci, každou SMSku odeslanou a přijatou Vaším zákazníkem vidíte okamžitě a online.

Několik SMS API

Služba je připravena na propojení s libovolným Vaším systémem prostřednictvím několika SMS API (dle požadovaných funkcí)
Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

Vážení návštěvníci!

Vyzkoušejte služby portálu SMS-sluzba.cz. Registrace nic nestojí, navíc získáte kredit 20 Kč a můžete služby pouze "testnout". Registrace Vás k ničemu nezavazuje. V případě, že potřebujete libovolné SMS řešení, neváhejte nás kontaktovat, jsme Vám k dispozici. Jste-li specialistou na reklamu nebo marketing a technika není Vaší silnou stránkou, obraťte se na nás, poradíme s konfigurací našich služeb, aby SMS řešení, soutěž nebo cokoliv jiného fungovalo dle Vašich požadavků.