Hromadné SMS

SMS Groups umožňuje odesílání jednorázových hromadných SMS zákazníkům, obchodním partnerům, zaměstnancům, přátelům a dalším libovolným skupinám lidí. Všechny adresáty zpráv a texty zpráv lze vložit přímo jako soubor v excelu nebo ze schránky.

Nahrát soubor z Excelu (zobrazit příklad importního souboru)

Sloupec A musí obsahovat tel. čísla, texty SMS zpráv jsou pak ve sloupci B viz příklad.DOPORUČENÍ Do jedné dávky vkládejte maximálně 1000 SMS.
   


Vložit obsah ze schránky


Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

SMS Groups

je výborný nástroj pro odeslání velké dávky stejných SMS na různá mobilní čísla. Pro přehlednost a jednoduchost nejsou zařazovány tyto SMS mezi odeslané zprávy služby SMS Gate ale jsou zobrazovány ve skupinách pod záložkou "odeslané dávky". Jsou i hromadně zaúčtovány na kreditním účtu jednou položkou.

Nápověda

Jak má vypadat excel soubor se zprávami?

Chcete-li do SMS Groups vložit zprávy k odeslání z excelu, vytvořte jednoduše tabulku, která bude mít dva sloupce. V levém sloupci bude seznam mobilních čísel, v pravém sloupci budou texty SMS. Tuto tabulku pak vyberte kliknutím na tlačítko NAHRÁT SOUBOR. Po nahrání tabulky na server ještě zkontrolujte, zda proběhl import správně a pokud je vše v pořádku pojmenujte dávku a klikněte na tlačítko ODESLAT SMS. V tomto okamžiku budou již zprávy definitivně odeslány.