Tipy

Kolik přesně vydělám?

Zákazníci odesílají SMS za cenu od 9 do 79 Kč. Provize, kterou získáte z každé takové SMS je uvedena v tabulce "Premium SMS Action provize". Klikněte na "Nastavení" a záložku "Dokumenty". Na této stránce je tabulka provizí.Vaše služby za peníze

Poskytujete-li služby na internetu, je pro Vás Premium SMS Action ideálním řešením pro zpoplatnění. Zákazník odešle ze svého mobilu SMSku na Vámi definované číslo. Tato SMSka spustí skript na Vašem serveru, který vygeneruje přístupový kód nebo provede jinou akci. Zákazník obdrží SMSkou Vámi definovanou odpověď (například přístupové heslo nebo aktivační kód).Programujete mobilní aplikace?

Pokud ano, je pro Vás Premium SMS Action idealní prostředek ke zpoplatnění Vašich aplikací. Zájemce o Vaši JAVA/Symbian aplikaci pošle objednávací PrSMS a definovaná PremiumSMS Action mu vrátí WAP-Push.Placené vstupy

Chcete-li zavést vstupy na společenské akce s nutnou registrací, použijte Premium SMS Action. Zákazník pošle placenou SMS na definované číslo a obratem získá zpětnou SMSkou heslo pro vstup na akci. Tímto heslem na displeji mobilu se snadno prokáže při vstupu. Provize za takto zpoplatněné registrace následně odejde na Váš bankovní účet.Placené rezervace a objednávky

Poskytujete-li služby, které jsou zákazníky předem rezervovány/objednávány, umožní Vám Premium SMS Action zpoplatnit rezervaci nízkým poplatkem, který omezí rezervace nesmyslné nebo zbytečné. Zákazníci lépe zváží, zda rezervaci provádět, pokud bude mírně zpoplatněna a výrazně se sníží počet následně nerealizovaných objednávek.SMS inzerce pomocí Premium SMS Action

Někteří naši uživatelé používají službu Premium SMS Action pro placenou inzerci na svém webu. Implementace je jednoduchá. Na svém inzertním serveru můžete inzeráty zvýhodňovat umísťováním na lepší pozice nebo zvýrazňováním po platbě SMSkou. Jakmile Váš zákazník zaplatí (odešle SMSkou vámi definovaný kód), zavolá Premium SMS Action Váš skript, který zákazníkův inzerát zviditelní. Na Vašem výnosové účtu se ihned objeví přijatá částka.Nejvýhodnější tarif 99 Kč

Nejvyšší procentuální výnos získáte použitím Premium SMS tarifu 99 Kč. Při vyšším množství plateb lze získat i zajímavé individuální podmínky.Nejjednodušší SMS platby v ČR

Konfigurací služby Premium SMS Action zajistíte SMS platby za libovolné své služby. Již za několik hodin mohou vaši zákaznící platit jednoduše SMSkou.Co lze zpoplatnit formou PremiumSMS?

Premium SMS platby lze využít pro zpoplatnění mnoha různých služeb. Často jsou používány pro vstupy na herní servery, nákup kreditu aukčních nebo inzertních serverů, zvýhodněné členství v komunitách a klubech, pro placené SMS soutěže, nákup licencí, platby za software nebo pro placené registrace.Co lze platit SMSkou?

Premium SMS Action umožňuje spoplatnit libovolný obsah na internetu, internetové služby (downloady, navýšení prostoru, hry, chat, topování inzerátů, atd...), zábavu (mobilní zpravodajství, mobilní hry, sms hry, internetové hry, atd...), konzultační služby, rady, návody, poskytování informací, SMS spotřebitelské soutěže, hlasování, ankety a jiné marketingové aktivity, tištěnou inzerci, zaslání písemností, vzory dokumentů, testy...Platby pro herni servery

Provozujete-li herní server, je pro Vás Premium SMS Action ideální řešení pro příjem SMS plateb.Vstupy na zaheslované stránky

Chcete-li, aby vám zákazníci platili za vstupy na některé vaše stránky, je Premium SMS Action ideální volbou. Za platební SMSku můžete automaticky posílat heslo, které zákazník použije pro vstup na zaheslovanou stránku nebo třeba pro rozbaleni zaheslovaného ZIPu. 
Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

Kolik přesně vydělám?

Zákazníci odesílají SMS za cenu od 9 do 79 Kč. Provize, kterou získáte z každé takové SMS je uvedena v tabulce "Premium SMS Action provize". Klikněte na "Nastavení" a záložku "Dokumenty". Na této stránce je tabulka provizí.

Vaše služby za peníze

Poskytujete-li služby na internetu, je pro Vás Premium SMS Action ideálním řešením pro zpoplatnění. Zákazník odešle ze svého mobilu SMSku na Vámi definované číslo. Tato SMSka spustí skript na Vašem serveru, který vygeneruje přístupový kód nebo provede jinou akci. Zákazník obdrží SMSkou Vámi definovanou odpověď (například přístupové heslo nebo aktivační kód).

Programujete mobilní aplikace?

Pokud ano, je pro Vás Premium SMS Action idealní prostředek ke zpoplatnění Vašich aplikací. Zájemce o Vaši JAVA/Symbian aplikaci pošle objednávací PrSMS a definovaná PremiumSMS Action mu vrátí WAP-Push.

Placené vstupy

Chcete-li zavést vstupy na společenské akce s nutnou registrací, použijte Premium SMS Action. Zákazník pošle placenou SMS na definované číslo a obratem získá zpětnou SMSkou heslo pro vstup na akci. Tímto heslem na displeji mobilu se snadno prokáže při vstupu. Provize za takto zpoplatněné registrace následně odejde na Váš bankovní účet.

Placené rezervace a objednávky

Poskytujete-li služby, které jsou zákazníky předem rezervovány/objednávány, umožní Vám Premium SMS Action zpoplatnit rezervaci nízkým poplatkem, který omezí rezervace nesmyslné nebo zbytečné. Zákazníci lépe zváží, zda rezervaci provádět, pokud bude mírně zpoplatněna a výrazně se sníží počet následně nerealizovaných objednávek.

SMS inzerce pomocí Premium SMS Action

Někteří naši uživatelé používají službu Premium SMS Action pro placenou inzerci na svém webu. Implementace je jednoduchá. Na svém inzertním serveru můžete inzeráty zvýhodňovat umísťováním na lepší pozice nebo zvýrazňováním po platbě SMSkou. Jakmile Váš zákazník zaplatí (odešle SMSkou vámi definovaný kód), zavolá Premium SMS Action Váš skript, který zákazníkův inzerát zviditelní. Na Vašem výnosové účtu se ihned objeví přijatá částka.

Nejvýhodnější tarif 99 Kč

Nejvyšší procentuální výnos získáte použitím Premium SMS tarifu 99 Kč. Při vyšším množství plateb lze získat i zajímavé individuální podmínky.

Nejjednodušší SMS platby v ČR

Konfigurací služby Premium SMS Action zajistíte SMS platby za libovolné své služby. Již za několik hodin mohou vaši zákaznící platit jednoduše SMSkou.

Co lze zpoplatnit formou PremiumSMS?

Premium SMS platby lze využít pro zpoplatnění mnoha různých služeb. Často jsou používány pro vstupy na herní servery, nákup kreditu aukčních nebo inzertních serverů, zvýhodněné členství v komunitách a klubech, pro placené SMS soutěže, nákup licencí, platby za software nebo pro placené registrace.

Co lze platit SMSkou?

Premium SMS Action umožňuje spoplatnit libovolný obsah na internetu, internetové služby (downloady, navýšení prostoru, hry, chat, topování inzerátů, atd...), zábavu (mobilní zpravodajství, mobilní hry, sms hry, internetové hry, atd...), konzultační služby, rady, návody, poskytování informací, SMS spotřebitelské soutěže, hlasování, ankety a jiné marketingové aktivity, tištěnou inzerci, zaslání písemností, vzory dokumentů, testy...

Platby pro herni servery

Provozujete-li herní server, je pro Vás Premium SMS Action ideální řešení pro příjem SMS plateb.

Vstupy na zaheslované stránky

Chcete-li, aby vám zákazníci platili za vstupy na některé vaše stránky, je Premium SMS Action ideální volbou. Za platební SMSku můžete automaticky posílat heslo, které zákazník použije pro vstup na zaheslovanou stránku nebo třeba pro rozbaleni zaheslovaného ZIPu.