Tipy

Kredit 20 Kč za registraci.

V případě, že si chcete SMS služby pouze vyzkoušet, zaregistrujte se a získáte kredit 20 Kč zdarma.SMS z emailu

Víte, že můžete snadno odesílat SMSky přímo ze svého mailového programu? Aktivaci této možnosti provedete ve službě SMS Gate v záložce "SMS přes email".SMS platby jednoduše!

Snadno konfigurovatelné služby Premium SMS Action a Pay SMS lite vám umožní vytvořit vlastní mobilní platební systém. Vaši zákazníci pak mohou platit za vaše služby i zboží jednoduše - pouhým odesláním SMS ze svého mobilu.Hromadné SMS snadno a rychle

Řešíte problém, jak rychle a jednoduše odeslat SMS všem zaměstnancům nebo zákazníkům? Použijte službu SMS Groups. Vložíte seznam čísel a textů zpráv v excelu a okamžitě rozešlete na všechny cílové mobily.Odesílání SMS z poboček firmy

Potřebujete-li odesílat zákazníkům SMS z několika vašich firemních poboček, vytvořte si pro každou pobočku jeden účet na sms.sluzba.cz. Následně vám sloučíme všechny uživatelské účty pod jeden společný firemní, abyste nemuseli předplácet kredit pro každou firemní pobočku zvlášť.Zákazníci vám zaplatí SMSkou!

Vydáváte-li časopis, prodáváte-li CD nebo DVD, můžete snadnou konfigurací služby Pay SMS lite zajistit, aby vaši zákazníci platili předplatné nebo zboží pouhým odesláním SMS. Pokud nabizíte jiné libovolné služby, můžete pro platby použít službu Premium SMS Action.Potvrzování objednávek SMSkou

Zákazníci Vašeho e-shopu uvítají, když jim potvrdíte objednávku SMSkou. Stejným způsobem je můžete informovat o termínu doručení kurýrem nebo jiným dopravcem. Váš zákazník tak získá informace i v případě, že není u internetu. Svůj e-shop snadno napojíte na SMS Gate API.Jednoduchá SMS soutěž do 2 minut

Víte, že můžete spustit vlastní SMS hlasování nebo soutěž během chvilky? Stačí nastavit službu SMS Action a vaši zákaznící mohou ihned odesílat své SMS na běžné/nezpoplatněné číslo. Aktivace služby je bezplatná, platíte pouze odeslané SMS.Bezpečné přihlášení

Potřebujete nabídnout svým uživatelům bezpečné přihlášení do vašeho systému? Stejně bezpečné přihlášení jako do internetového bankovnictví? Spojte své přihlášení se zasláním ověřovacího kódu na mobil uživatele. Tento kód pak uživatel použije při přihlášení do systému.342 SMS jednoduše z Excelu

Potřebujete velmi rychle a jednoduše poslat informativní SMS svým 342 obchodním partnerům? Použijte službu SMS Groups. Vložíte excelovskou tabulku s čísly a texty a všechny zprávy jsou ihned odeslány.Platební systém za pár minut

Služby Pay SMS lite a Premium SMS Action vám umožňují inkasovat SMS platby. Váš zákazník zaplatí SMSkou a peníze nejprve inkasuje jeho mobilní operátor. Vy následně dostanete částku (po odečtení poplatků mobilním operátotům) na svůj bankovní účet.Užitečné SMS programy.

Brána SMS Gate podporuje jednoduché externí programy pro odesílání SMS. Můžete si například do PC nainstalovat <a href="/sms_gate/doc">SMS Gate Sender</a> pro odesílání jednotlivých i hromadných SMS.Využívejte kvalitní SMS služby

Portál sms.sluzba.cz je napojen přímo na SMS centra mobilních operátorů. SMS jsou odesílány naprosto spolehlivě s maximální propustností 50 SMS za vteřinu.Garantované SMS služby

Portál sms.sluzba.cz využívá více než 20.000 uživatelů a kvalitu SMS služeb garantujeme! Napíšete-li nám na email-infolinku, dostanete ve všední den odpověď do 30 minut. Reference naleznete pod odkazem "Kontakt".Chcete přijímat SMS objednávky?

Pomocí služby SMS Action nebo Premium SMS Action lze během několika okamžiků zprovoznit příjem SMS objednávek nebo rezervací...SMS z PrestaShopu

Používáte pro svůj e-shop systém PrestaShop? V tom případě můžete po instalaci našeho modulu odesílat velmi snadno SMS vašim zákazníkům.SMS z WordPressu

Provozujete e-shop na systému WooCommerce? Nainstalujte si jednoduchý plugin a můžete zákazníkům odesílat SMS přímo z e-shopu. 
Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

Kredit 20 Kč za registraci.

V případě, že si chcete SMS služby pouze vyzkoušet, zaregistrujte se a získáte kredit 20 Kč zdarma.

SMS z emailu

Víte, že můžete snadno odesílat SMSky přímo ze svého mailového programu? Aktivaci této možnosti provedete ve službě SMS Gate v záložce "SMS přes email".

SMS platby jednoduše!

Snadno konfigurovatelné služby Premium SMS Action a Pay SMS lite vám umožní vytvořit vlastní mobilní platební systém. Vaši zákazníci pak mohou platit za vaše služby i zboží jednoduše - pouhým odesláním SMS ze svého mobilu.

Hromadné SMS snadno a rychle

Řešíte problém, jak rychle a jednoduše odeslat SMS všem zaměstnancům nebo zákazníkům? Použijte službu SMS Groups. Vložíte seznam čísel a textů zpráv v excelu a okamžitě rozešlete na všechny cílové mobily.

Odesílání SMS z poboček firmy

Potřebujete-li odesílat zákazníkům SMS z několika vašich firemních poboček, vytvořte si pro každou pobočku jeden účet na sms.sluzba.cz. Následně vám sloučíme všechny uživatelské účty pod jeden společný firemní, abyste nemuseli předplácet kredit pro každou firemní pobočku zvlášť.

Zákazníci vám zaplatí SMSkou!

Vydáváte-li časopis, prodáváte-li CD nebo DVD, můžete snadnou konfigurací služby Pay SMS lite zajistit, aby vaši zákazníci platili předplatné nebo zboží pouhým odesláním SMS. Pokud nabizíte jiné libovolné služby, můžete pro platby použít službu Premium SMS Action.

Potvrzování objednávek SMSkou

Zákazníci Vašeho e-shopu uvítají, když jim potvrdíte objednávku SMSkou. Stejným způsobem je můžete informovat o termínu doručení kurýrem nebo jiným dopravcem. Váš zákazník tak získá informace i v případě, že není u internetu. Svůj e-shop snadno napojíte na SMS Gate API.

Jednoduchá SMS soutěž do 2 minut

Víte, že můžete spustit vlastní SMS hlasování nebo soutěž během chvilky? Stačí nastavit službu SMS Action a vaši zákaznící mohou ihned odesílat své SMS na běžné/nezpoplatněné číslo. Aktivace služby je bezplatná, platíte pouze odeslané SMS.

Bezpečné přihlášení

Potřebujete nabídnout svým uživatelům bezpečné přihlášení do vašeho systému? Stejně bezpečné přihlášení jako do internetového bankovnictví? Spojte své přihlášení se zasláním ověřovacího kódu na mobil uživatele. Tento kód pak uživatel použije při přihlášení do systému.

342 SMS jednoduše z Excelu

Potřebujete velmi rychle a jednoduše poslat informativní SMS svým 342 obchodním partnerům? Použijte službu SMS Groups. Vložíte excelovskou tabulku s čísly a texty a všechny zprávy jsou ihned odeslány.

Platební systém za pár minut

Služby Pay SMS lite a Premium SMS Action vám umožňují inkasovat SMS platby. Váš zákazník zaplatí SMSkou a peníze nejprve inkasuje jeho mobilní operátor. Vy následně dostanete částku (po odečtení poplatků mobilním operátotům) na svůj bankovní účet.

Užitečné SMS programy.

Brána SMS Gate podporuje jednoduché externí programy pro odesílání SMS. Můžete si například do PC nainstalovat SMS Gate Sender pro odesílání jednotlivých i hromadných SMS.

Využívejte kvalitní SMS služby

Portál sms.sluzba.cz je napojen přímo na SMS centra mobilních operátorů. SMS jsou odesílány naprosto spolehlivě s maximální propustností 50 SMS za vteřinu.

Garantované SMS služby

Portál sms.sluzba.cz využívá více než 20.000 uživatelů a kvalitu SMS služeb garantujeme! Napíšete-li nám na email-infolinku, dostanete ve všední den odpověď do 30 minut. Reference naleznete pod odkazem "Kontakt".

Chcete přijímat SMS objednávky?

Pomocí služby SMS Action nebo Premium SMS Action lze během několika okamžiků zprovoznit příjem SMS objednávek nebo rezervací...

SMS z PrestaShopu

Používáte pro svůj e-shop systém PrestaShop? V tom případě můžete po instalaci našeho modulu odesílat velmi snadno SMS vašim zákazníkům.

SMS z WordPressu

Provozujete e-shop na systému WooCommerce? Nainstalujte si jednoduchý plugin a můžete zákazníkům odesílat SMS přímo z e-shopu.