Tipy

Došel Vám kredit?

Chcete-li si dobít kredit pro odesílání levných SMS, klikněte na NASTAVENÍ a potom na záložku "Dobití kreditu".Chcete si vydělat?

Doporučte komunikační portál SMS-sluzba.cz dalším uživatelům a získáte provizi. Více informací naleznete v Nastavení v záložce Provize.Odesílání levných SMS

z vašeho vlastního systému, serveru nebo z vašeho webu lze jednoduše zajistit napojením na API SMS Gate. Pokud Vás tato možnost zajímá, klikněte na záložku Dokumentace API. Napojení není složité ale v případě potíží s realizací spojení vám rádi poradíme.Užitečné SMS programy.

Brána SMS Gate podporuje jednoduché externí programy pro odesílání SMS. Můžete si například do PC nainstalovat <a href="/sms_gate/doc">SMS Gate Sender</a> pro odesílání jednotlivých i hromadných SMS.Hromadné, garantované SMS

Odesílejte SMS svým zákazníkům spolehlivě. Služba SMS Gate je napojena přímo na SMS centra mobilních operátorů a všechny SMS jsou doručovány velmi rychle a naprosto spolehlivě.Chcete SMS ještě levněji?

Chcete-li odesílat SMS ještě levněji, kontaktujte nás na mailu admin@sms-sluzba.cz, sdělíme Vám podmínky.SMS z WordPressu

Provozujete e-shop na systému WooCommerce? Nainstalujte si jednoduchý plugin a můžete zákazníkům odesílat SMS přímo z e-shopu. 
Jméno: 
Heslo: 
Registrace

Tipy

Došel Vám kredit?

Chcete-li si dobít kredit pro odesílání levných SMS, klikněte na NASTAVENÍ a potom na záložku "Dobití kreditu".

Chcete si vydělat?

Doporučte komunikační portál SMS-sluzba.cz dalším uživatelům a získáte provizi. Více informací naleznete v Nastavení v záložce Provize.

Odesílání levných SMS

z vašeho vlastního systému, serveru nebo z vašeho webu lze jednoduše zajistit napojením na API SMS Gate. Pokud Vás tato možnost zajímá, klikněte na záložku Dokumentace API. Napojení není složité ale v případě potíží s realizací spojení vám rádi poradíme.

Užitečné SMS programy.

Brána SMS Gate podporuje jednoduché externí programy pro odesílání SMS. Můžete si například do PC nainstalovat SMS Gate Sender pro odesílání jednotlivých i hromadných SMS.

Hromadné, garantované SMS

Odesílejte SMS svým zákazníkům spolehlivě. Služba SMS Gate je napojena přímo na SMS centra mobilních operátorů a všechny SMS jsou doručovány velmi rychle a naprosto spolehlivě.

Chcete SMS ještě levněji?

Chcete-li odesílat SMS ještě levněji, kontaktujte nás na mailu admin@sms-sluzba.cz, sdělíme Vám podmínky.

SMS z WordPressu

Provozujete e-shop na systému WooCommerce? Nainstalujte si jednoduchý plugin a můžete zákazníkům odesílat SMS přímo z e-shopu.